Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že na všetky nové objednávky prijaté od 22.11.2018 už nemôžme garantovať doručenie do Vianoc. V prípade potreby nás prosím kontaktujte. Ďakujeme za pochopenie.

Filter (0)

Inšpirácie
Inšpirácie
Do spálne
Do spálne
Pri nákupe nad 400 € doprava zadarmo!
Záruka vrátenia peňazí do 14 dní
Telefonické objednávky na 0918 425 521
Kontakty

O nás

Vitajte, drahí zákazníci, znamená to pre nás veľa, že ste sa rozhodli navštíviť našu stránku, ktorá je zameraná na predaj nábytku a interiérových doplnkov. Musíte vedieť, že si zakladáme na spokojnosti našich zákazníkov a že skúsenosť s firmou ERANABYTOK bude pre Vás spojená iba s pozitívnymi dojmami. Nie je to ľahké, ale urobíme všetko, čo je v našich silách aby ste tu našli to čo hľadáte vhodné pre Váš domov. 

Náš obchod ERA pôsobí na Slovenskom a Českom trhu už niekoľko rokov no neustále sa snažíme získavať nové skúsenosti vďaka ktorým zlepšujeme svoju prácu.

Cez vytrvalosť v snahe o náš cieľ, ktorým sú pre nás spokojní zákazníci a starostlivosť o nich v spojení s ponukou najvyššej kvality predávaných výrobkov a služieb, sa nám podarilo získať dôveru a uznanie nielen medzi miestnymi ale aj zahraničnými zákazníkmi. Čo sa týka nábytku, môžete sa na nás spoľahnúť!

Produkty, ktoré možno nájsť v našom eshope sú nielen veľmi kvalitné, ale aj za atraktívnu cenu. Porovnajte ceny s konkurenciou a presvedčte sa sami!